Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

Już w sobotę 23 marca nasz rocznik zaczyna rozgrywki ligowe. Na pierwszy ogień rusza liga wojewódzka. W pierwszym meczu pierwszej kolejki Drukarz podejmie Unię Warszawa. Mecz odbędzie się w Ząbkach na ul. Juliusza Słowackiego 21 o godzinie 12:00. Boisko w Al. Zielenieckiej 2 nie nadaje się jeszcze do rozgrywania spotkań. Spotkanie poprowadzi sędzia Pietrzak.

Następnego dnia w niedzielę 24 marca o godzinie 16:00 w I lidze mazowieckiej nasza druga drużyna zagra w roli gościa z Legią - Bemowo na boisku na ul. Obrońców Tobruku 11.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych wiernych kibiców i sympatyków tym bardziej, że prognoza pogody jest bardzo obiecująca.

Data publikacji: 0 0000

W sobotę 22 grudnia w Łęczycy rozegraliśmy jeden z dwóch turnieji eliminacyjnych do finału MP U-16 w futsalu. Pierwszy mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Pokonaliśmy Malwee Łódź 6:1 nie pozostawiajac przeciwnikowi żadnych szans. Kolejne spotkanie to ciężki ale bardzo wyrównany mecz z gospodarzem Hurtapem Łęczyca. W spotkaniu tym objeliśmy prowadzenie ale to gospodarze wygrali 3:1. W meczu o wszystko pokonaliśmy Zdrowie Garwolin 3:2 i zapewniliśmy sobie po pierwszym turnieju II miejsce premiowane awansem. Dodatkowo Adam został uznany najlepszym bramkarzem turnieju. Kolejny krok to Garwolin 13 stycznia 2019r. Zapraszamy.

1. Junior Hurtap Łęczyca 3   9   21-3
2. Drukarz Warszawa 3   6   10-6
3. Zdrowie Garwolin 3   3   11-10
4. UKS Błyskawica Warszawa     -
5. Malwee Łódź 3   0   2-25
10:00 Malwee Łódź 1-6 Drukarz Warszawa
11:40 Junior Hurtap Łęczyca 3-1 Drukarz Warszawa
12:30 Malwee Łódź 1-7 Zdrowie Garwolin
14:10 Drukarz Warszawa 3-2 Zdrowie Garwolin
15:50 Junior Hurtap Łęczyca 6-2 Zdrowie Garwolin
17:30 Junior Hurtap Łęczyca 12-0 Malwee Łódź

 

Data publikacji: 25 grudnia 2018

Tak jak dwa lata temu, jeszcze przed Świętami Bożonarodzeniowymi zaczynamy naszą przygodę z futsalem. Doskonale pamiętamy rozgrywki w kategorii U-14 i ścisły finał w Kaliszu oraz VIII miejsce w Polsce. W tym roku nie chcemy być gorsi, wręcz przeciwnie - mamy większe doświadczenie i celujemy w udział w finał w Chrzanowie.

22 grudnia zaczynamy eliminacje turniejem w Łęczycy gdzie naszymi przeciwnikami będzie Hurtap Łęczyca, Zdrowie Garwolin, Malwee Łódź i bardzo dobrze nam znana Błyskawica Warszawa. Ten turniej i następny 13 stycznia prawdopodobnie w Garwolinie wyłoni dwie drużyny, które awansują bezpośrednio do ścisłego finału rozgrywanego w dniach 8-9.02.2019 w Chrzanowie. Powodzenia chłopaki.

Data publikacji: 0 0000

KSD - Champion Kijów 4:5
Bramki: Łepecki, Łojek x2, Krupa.

KSD - MKS Piaseczno 2003 4:1
Bramki: Pietruczyk, Surowiec, Stępień, Sabadyn.

Data publikacji: 0 0000

W Dzień Niepodległości 11 listopada grały dwie nasze drużyny. "Biała" pokonała na wyjeździe zespół z Wieliszewa. Przez cały mecz gra nie za bardzo sie układała. Dopiero w drugiej połowie nasza przewaga bardzo wzrosła i zdobyliśmy dwie bramki po strzałach Kuby Makowskiego i Daniela Pietruczyka.

"Niebieska" grała z Varsovią mecz o awans. Po dobrej pierwszej połowie, naszej przewadze i słabszej drugiej części spotkania mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Wynik taki promował bezpośrednio do ekstraligi zespół naszych niedzielnych przeciwników. My jednak się nie poddajemy i walczymy o awans dalej. Drukarz był, jest i będzie zespołem wspaniałych chłopaków. Ostatnią rundę zagrał jak Mistrz - nie przegrał meczu i nie stracił nawet bramki - brawo Drukarz.

Data publikacji: 0 0000

Kolejne 3 punkty w tabeli dopisali sobie chłopcy z naszego rocznika. Pokonali zdecydowanie rywala z Zielonki 6:1. Bramki dla naszych barw zdobyli: Łepecki 2, Białobrzewski, Sabadyn, Pobudkiewicz i Krupski. Należy zaznaczyć, że Drukarz był wyraźnie drużyną lepszą piłkarsko. Przeprowadzał składniejsze i ładniejsze akcje, z których stwarzał wiele sytuacji bramkowych. Za tydzień ostatnia kolejka ligowa i mecz wyjazdowy w Wieliszewie.

Data publikacji: 0 0000


Terminarz